Site Dili

Hakkımızda

Hakkımızda

Öz Burak İnşaat 1995 yılında inşaat sektöründe faaliyet göstermek üzere kuruldu. Bu 24 yıllık süre içerisinde Öz Burak ile özdeşleşmiş belirli ilkeler vardır; Güvenirlik, Profesyonellik, İş ahlakı, Kalite ve Atılımcılık. Bu ilkeler sayesinde Öz Burak, gelişim seyrini bir başarı öyküsüne dönüştürmeyi becerebilmiş olmanın onurunu yaşıyor.

Öz Burak 1995 – 1999 döneminde taahhüt işlerine ağırlık vererek bir çok projeye imza atmış ve hepsini öngörülen kalite ve sürede amatör bir ruh ama profesyonel bir anlayışla tamamlamıştır. Bu süreçte hem insan kaynakları hem de teknik donanım bakımından kendini geliştirmiştir.

Şirket 2000 yılından itibaren altyapı işlerine ağırlık vermiş ve daha büyük ölçekli projeleri başarıyla tamamlamıştır. Öz Burak hem şirket olarak kurumsal başarısını geliştirmiş, hem ülke ekonomisine katkıda bulunmanın övüncünü yaşamıştır. Günümüzde başarı ve ilkelerini kurumsal bir kimliğe dönüştürebilen Öz Burak inşaat Üst yapı işlerinde de başarısını kanıtlamış olup iş hacmini büyütmüştür.